ВІННИЦіЯнський фестиваль

2021

Фестиваль комедійного
і пародійного кіно

Конкурсна програма XIII ВІННИЦіЯнського фестивалю

Номінація

«Шорт, побери»

Номінація

«Анімація»

Номінація

«Музичний кліп»

Номінація

«Реклама»

13 вересня минулого року напередодні відзначення Дня міста Вінниці, на Майдані Незалежності відбулася церемонія нагородження переможців ХІІІ ВІННИЦіЯнського фестивалю комедійного та пародійного кіно, який вже став традиційним для Вінниччини.

Фестиваль, який вже більше 10 років поспіль зачаровує своїх глядачів кількістю запрошених на нього зіркових гостей та грандіозною шоу-програмою, став можливий завдяки підтримці виконкому Вінницької міської ради та міського голови Сергія Моргунова, обласної державної адміністрації, а також низки регіональних спонсорів та партнерів.

Кожен ВІННИЦіЯнський фестиваль – особливий. Особливість цього була пов’язана з магією числа 13-ть: 13-та церемонія нагородження, 13 вересня у п’ятницю, яка відбувався у кращих традиціях хелловінського свята.

«Дуже приємно, що Вінниця – одне з тих міст України, де переймаються розвитком кінематографу, і ми сьогодні можемо насолоджуватися фестивалем комедійного та пародійного кіно», – зазначив ведучий фестивалю, український телеведучий, шоумен, актор Юрій Горбунов.

«Вже традиційно, що гарний настрій, якій задає фестиваль напередодні Дня міста, створює відповідну атмосферу комфорту та доброзичливості. І це зовсім не дивно, тому що Вінниця – це місто добрих та усміхнених людей», – відзначив міський голова Сергій Моргунов.

Цього року гостями фестивалю стали Віктор Андрієнко, Сергій Долбілов, Євген Чепурняк, Лілія Ребрик, Ян Левінзон, Анатолій Борсюк, Еліна Мбані, а також спеціальний гість – відомий художник-мультиплікатор, режисер, сценарист, актор Гаррі Бардін, який представив глядачам фестивалю свій анімаційний короткометражний мультфільм «Слухаючи Бетховена».

Нагородження переможців фестивалю відбувалося у декількох номінаціях, серед яких такі, як «Шорт, побери», «Анімація», «Музичний кліп» та «Реклама».

Переможців фестивалю було нагороджено «Золотим летючим слоном».

Завершення ХІІІ ВІННИЦіЯнського фестивалю комедійного та пародійного кіно супроводжувалося виконанням вже традиційної для нього пісні «ВІННИЦіЯнський фестиваль».

Ще однією особливістю цьогорічного фестивалю став запуск у небо повітряної кулі у формі кота, а не летючого слона.

Нагадаємо, що проєкт «ХІІІ МіжНароднийВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно» став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Церемонія нагородження ХІІІ ВІННИЦіЯнського фестивалю комедійного та пародійного кіно транслювалася у прямому ефірі в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті фестивалю www.vinnician.org та доступна для перегляду.


Вгору